Тернопіль готується зустрічати зірок світового джазу (фото)
Нд. 23 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопіль готується зустрічати зірок світового джазу (фото)

afisha2, 3 та 4 грудня у тернопільському Драмтеатрі відбудеться найочікуваніша подія зими – ХІ міжнародний джазовий фестиваль “JazzBez”. Квитки на фестиваль можна купити у касі Драмтеатру, у ЦУМі (відділ Коніка) та на сайті Gastroli.ua.

 Пропонуємо до вашої уваги повну програму фестивалю, яку оприлюднили організатори.
2 грудня, п’ятниця
Budniak Bakovsky Intermedium Quintet (Польща / Куба /Україна)4-grudnya-1
Квінтет, заснований амбітними молодими музикантами Пьотром Будняком і Тарасом Баковським, несе свіжий струмінь європейського джазу. Їх музика – це сучасний джаз, що поєднує різні національні традиції та інспірації, проте, основою є слов’янська музична енергетика.
David Friesen & Andrew Arnautov Project (USA-UKR)
David Friesen – американський джазовий басист, зірка світового джазу. Фрізен є одним з двох чи трьох басистів в світі, які самостійно можуть утримувати аудиторію під час сольного концерту
3 грудня, субота
Carlos López – Letters From København (Еспанія / Швеція / Польща)
Це один з лідерів джазового руху Іспанії, віртуозний барабанщик, яскравий композитор, успішний продюсер та організатор найбільших іспанських джазових фестивалів.

Skicki-Skiuk (Польща)
Екстравагантна назва проекту походить від закінчень прізвищ музикантів. Переможці цьогорічного культового фестивалю «Jazz nad Odrą».

 3-grudnya-24 грудня, неділя

▪ Karnas-Gnydyn Quartet (Польща / Україна)
Cпільний проект кращого українського джазового барабанщика Ігоря Гнидина та польського вокаліста Гжегожа Карнаса. До квартету також входить українська піаністка Анастасія Литвинюк і контрабасист Маріуш Прасьнєвкі.

▪ Sisters in Jazz (США/Польща/Японія/Швеція/Італія)
Потужний джазовий проект творять п’ять відомих музиканток із Польщі, Норвегії, Німеччини, Америки та Японії. «Сестри в джазі» знайшли одна одну на фестивалі Ystad Sweden Jazz Festival in. З початку 2016 проект вирушив у європейський тур на підтримку свого концертного CD, у якому разом з джазом переплелися мелодії Скандинавій, Центральної і Східної Європи та Азії.

Читайте також: Ціна життя: відомому шоумену з Тернополя потрібно терміново складну операцію

Квитки на фестиваль «JazzBez» у Тернополі можна купити також онлайн:

https://gastroli.ua/events/36483-grudnya-1
https://gastroli.ua/events/3663
https://gastroli.ua/events/3664

Генеральний партнер фестивалю “JAZZBEZ”- пивоварня «Опілля».

Офіційний партнер – компанія «Агропродсервіс» та партнери фестивалю – салон шкіри та хутра “Ferrizo” та спортивно-розважальний комплекс «Каруна».

Поважай себе – слухай джаз!


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)