Тернопіль оскаржуватиме усі протоколи у суді, які складенні за порушення карантинних вимог закладами освіти
Ср. 27 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопіль оскаржуватиме усі протоколи у суді, які складенні за порушення карантинних вимог закладами освіти

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Сьогодні протягом дня у Тернополі правоохоронці склали протоколи про недотримання карантинних заходів на очільників 31 школи та 12 садочків.

Очільник міста зауважив, що усі протоколи, які були складені сьогодні щодо керівників шкіл та садочків за порушення карантинних вимог, будуть оскаржуватися у суді. Відповідно до Основного Закону України, зокрема до статті 53 Конституції України право на  освіту  гарантовано  кожному.

«Тернопільські школи цього навчального року працюють в особливих умовах – проведено поділ класів, на уроках одночасно знаходиться 10-15 дітей, діти навчаються через день. Окрім того, батьки знають про те, що діти, за бажанням, можуть навчатися і дистанційно в режимі онлайн. Тому обов’язку сьогодні ходити в школу немає, – зазначив міський голова Сергій Надал. –  Проте щодня до нас надходять сотні звернень від батьків тернопільських дітей, які просять залишити уроки в школах та заняття у дитячих садочках, тому що впродовж дня батьки знаходяться на роботі, і в цей час діти повинні бути у навчальних закладах, а не вдома».


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)