Тернопіль розвивається в ІТ-сфері: можливості та перспективи міста
Ср. 27 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопіль розвивається в ІТ-сфері: можливості та перспективи міста

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Розвиток IT-сфери у місті, шляхи промоції Тернополя як комфортного міста для життя та роботи ІТ-спеціалістів, а також впровадження інновацій в освітній сфері та підвищення кваліфікації працівників ВУЗів обговорювали 12 лютого на тристоронній зустрічі представники Асоціації «IT Ukraine», Тернопільського  IT Кластеру та міської ради.

Ознайомився з діяльністю працівників індустрії інформаційних технологій та обговорив з присутніми шляхи подальшої співпраці задля реалізації концепції IT-міста і очільник Тернополя Сергій Надал.

«ІТ- це саме той сектор, на основі якого незабаром формуватиметься розвиток усіх галузей економіки та промисловості, а також органів місцевого самоврядування та державної влади. Тому ми активно розвиваємо різноманітні інноваційні інструменти і реалізовуємо проєкт «Місто у смартфоні», – наголосив Сергій Надал. –  У Тернополі молодь подає великі надії щодо реалізації себе в ІТ-сфері і нам важливо напрацювати спільні дії, щоб комплексне вивчення ІТ-напрямку відбувалося не лише у ВУЗах, а й  на рівні середньої освіти».

Під час зустрічі сторони також поділилися ідеями щодо подальшого впровадження у Тернополі ІТ-спеціалізації для дітей з інвалідністю, впровадження загальноміських конкурсів в IT – сфері та реалізації проєкту «Smart City» і інших спільних проєктів між міською радою та Тернопільським  IT Кластером. Подібні зустрічі відбуватимуться і надалі.

Нагадаємо, у 2019 році Тернопіль визнано найбільш «Відкритим інноваційним містом».


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)