Тернопіль зробив ще один крок по прозорості
Пт. 28 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Тернопіль зробив ще один крок по прозорості

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

На черговій сесії міської ради було прийнято рішення про утворення наглядових рад у найбільших комунальних підприємствах Тернополя.

Депутати також затвердили Положення про утворення таких рад та критерії комунальних підприємствах, відповідно до яких утворення наглядових рад у них є обов’язковим.

Відповідно до прийнятого рішення, виконавчий комітет Тернопільської міської ради зобов’язаний визначити перелік комунальних підприємств, які підпадають під затверджені критерії.

“Це ще один важливий крок до забезпечення прозорості та відкритості діяльності не лише органів влади, а й комунальних підприємств Тернополя. Адже такі ради виконуватимуть наглядову функцію за діяльністю найбільших комунальних підприємств у місті. До складу наглядових рад будуть входити представники: громадськості, депутатського корпусу та органів виконавчої влади, – пояснює очільник Тернополя Сергій Надал. –  Ради працюватимуть на громадських засадах і, відповідно до чинного законодавства, вони будуть наділені повноваженнями та правами здійснювати контроль і моніторинг за діяльністю комунальних підприємств, їхніми фінансовими ресурсами, податками та іншим”.

Міський голова зазначив, що утворення наглядових рад є поширеною практикою у європейських країнах, і у Тернополі ця практика дасть додатковий поштовх до розвитку наших комунальних підприємств та підсилить контроль громадськості за їхньою діяльністю.

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...