Тернопільщина продовжує ліквідовувати наслідки негоди (Фото)
Чт. 2 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Тернопільщина продовжує ліквідовувати наслідки негоди (Фото)

Вчора о 22:00 год в управлінні ДСНС відбулося чергове засідання оперативного штабу. Ситуація в області, що склалася в зв’язку із погіршенням погодних умов – контрольована.

Основні зусилля спрямовані на відновлення руху на автошляхах загально-державного значення. Місцеві дороги продовжать розчищувати завтра, 14 листопада. При цьому обласний та районні штаби продовжують працювати в цілодобовому режимі.

Усі медичні установи, заклади освіти та соціального захисту працюють стабільно, в них забезпечено теплопостачання. Зокрема відновлено електропостачання в інтернаті у Нове Село.

 

На найбільш проблемних ділянках: Добре Поле, Кровінка, Кам’янки, Устечко – дороги розблоковано.

В області розгорнуто два мобільних пункти обігріву – Кам’янки та Добре Поле. Оперативну допомогу подорожуючим надають районні лікарні – діють пункти обігріву, при потребі забезпечується харчування та нічліг. Також громадяни можуть звертатися у пожежно-рятувальні підрозділи, де їм буде надана необхідна допомога.

На дорогах Тернопільщини працює 125 одиниць спецтехніки Служби автомобільних доріг, також до ліквідації наслідків негоди залучено транспорт ДСНС, сільгосппідприємств та приватних установ.

За останні години відновлено електропостачання у 21 населеному пункті. Станом на 21:00 знеструмленими залишаються 283 населених пункти, відновлювальні роботи розпочнуться з 6:00 ранку.
Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)