Тернопільщина вперше, але з розмахом, проведе кінофестиваль
Сб. 29 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Тернопільщина вперше, але з розмахом, проведе кінофестиваль

Вероніка Шостак акторка, випускниця Львівського університету ім. Івана Франка, нині студентка Київського університету театру, кіно і телебачення ім. Івана Карпенка-Карого. Виконавиця ролі "Ївги" у фільмі "Брати".
Вероніка Шостак

акторка, випускниця Львівського університету ім. Івана Франка, нині студентка Київського університету театру, кіно і телебачення ім. Івана Карпенка-Карого.

Виконавиця ролі “Ївги” у фільмі “Брати”.

«Дивимося своє, українське» – під таким гаслом у Тернополі вперше відбудеться Всеукраїнський форум «Кінохвиля». В його рамках, у місті більше десяти днів транслюватимуть українські кінострічки. 

Перегляд кіно, зустрічі з акторами, режисерами, сценаристами, вечори пам’ять, майстер-класи  і навіть медитація та чайна церемонія – усе це чекатиме на тернополян та гостей міста в рамках Всеукраїнського кінофоруму. Відбуватиметься він з 3 по 12 листопада  в кінотеатрах міста.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник міського голови Тернополя

«Це форум і форум передбачає трошки інший формат, чим фестиваль – це не тільки буде перегляд фільмів. По програмі ви побачите, що в нас заплановано кожен день інформаційні панелі, проводять панелі різні наші гості, панелі присвячені різним темам, які стосуються українського кінематографу, як організація кінопроцесу, так і питання, пов’язані – кіно, як зброя.  Також український досвід в кіно і дві події, які стосуються безпосередньо Тернопільської області».

Це перегляд фільмів за участю вихідців з Тернопільщини,  українських акторів Ярослава Геляса та Степана Шагайди.

Читайте також: Вовк в овечій шкурі: неподалік Тернополя затримали зразкового сім’янина, який виявився… сутенером

В рамках кінофоруму транслюватимуть як чорно-біле німе кіно, так і сучасні стрічки: драми, комедії, історичні, містичні та документальні фільми. Найстарішому з них – 90 років.
Загрузка...Loading...