Тернопільщині купили надсучасне обладнання
Нд. 23 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Тернопільщині купили надсучасне обладнання

Голова РДА вручив працівникам педіатричного відділення Теребовлянської центральної районної лікарні сучасне медичне обладнання.

Нове обладнання, а саме венозний сканер вартістю 125 тисяч гривень, придбаний за кошти районного бюджету, полегшить катетеризацію периферичних вен наймолодших пацієнтів лікарні.

За словами головного лікаря центральної районної лікарні Михайла Никеруя, застосування в медичній практиці венозного сканера вирішує проблему пошуку вен у «складних» пацієнтів. Завдяки використанню апарата, венепункція для забору аналізів або введення лікарських препаратів, встановлення крапельниці, стане простою і безболісною процедурою. Ця маніпуляція перестане забирати час і нерви в медперсоналу і пацієнтів. Суть апарату полягає в тому, що на екрані відображається судинний малюнок, на якому розміщені глибокі та поверхневі вени і медичний персонал має можливість бачити товщину вен і їх хід.

До речі, як зазначає Михайло Степанович, даний медичний апарат в Теребовлянській райлікарні – єдиний в області. Такого не має жодна лікарня на Тернопільщині.
Загрузка...Loading...