Тернопільщину планують перетворити в туристичну «мекку»
Нд. 1 Серпня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільщину планують перетворити в туристичну «мекку»

Тернопільська область багата не тільки хорошими людьми, а й туристичними об’єктами, які здавна приваблюють мандрівників з різних куточків України та зарубіжжя. Зважаючи на те, що існує низка не вирішених проблем, в першу чергу – стан доріг, говорити про те, що турпотенціал Тернопілля використовується сповна – марно.Саме тому, з метою досягнення якісно нового рівня розвитку туристично-рекреаційної галузі, забезпечення оптимізації діяльності ринку туристично-рекреаційних послуг в Тернопільській облдержадміністрації розроблять Стратегію розвитку туризму області  на 2016-2020 роки.

Згідно розпорядження Степан Барна для організації роботи з розробки Стратегії утворено робочу групу та дорадчий комітет.

«Робочій групі доручено  забезпечити підготовку Стратегії розвитку туризму Тернопільської області на 2016-2020 роки та подання її в установленому порядку для схвалення і затвердження. Ми маємо всі умови для розвитку туристичної галузі. Зараз наше завдання – ефективно використати наші ресурси. Сподіваюся, Стратегія розвитку туризму в Тернопільській області  допоможе досягти цієї мети», – наголосив Степан Барна.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)