Тернопільщина готується до першого етапу вакцинації
Вт. 20 Квітня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільщина готується до першого етапу вакцинації

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
На території краю відбулася засідання спеціальної комісії, де визначили регіонального координатора вакцинальної кампанії.

Для проведення вакцинації  в області сформовано вже дванадцять мобільних бригад з імунізації. На першому етапі вакцинації від коронавірусу щеплюватимуть мобільні бригади з імунізації у розгорнутих тимчасових пунктах, що складатимуться з двох кабінетів, а також організованих колективах та медики одного із тернопільських медичних закладів. Для двох бригад з імунізації уже проведено онлайн-тренінги зі щеплення вакцинами Pfizer та AstraZeneca.

Планується, що одна мобільна бригада впродовж робочого дня зможе зробити сто щеплень. Наразі складаються маршрути їхньої роботи між медзакладами, щоб раціонально використовувати час мобільної бригади.
Тернополянам нагадують, що:
– вакцинування буде відбуватися лише за згодою;
– діти до 16 років вакцинуватися не будуть;
– спочатку проводиться огляд, анамнез та його збір, перевіряється наявність алергічних та анафілактичних реакцій, потім підписується згода та проводиться саме щеплення.
Довідково: регіональним координатором вакцинальної кампанії стала  заступниця генерального директора КНП «Тернопільського обласного центру громадського здоров’я» ТОР, експертка – Марія Павельєва.

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)