Тернопільщина готується до проведення Всеукраїнської прощі
Сб. 21 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільщина готується до проведення Всеукраїнської прощі

Вихідними (17-18 липня) на Тернопільщині планують провести пішу ходу та прощу до Зарваниці.Фахівці  Держпродспоживслужби Тернопільщини контролюватимуть дотримання санітарних та протиепідемічних вимог під час пішої ходи та прощі до Зарваниці з метою недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Під час заходу дійснювати торгівлю та організоване харчування можуть оператори ринку, які мають бути зареєстровані в управлінні Держпродспоживслужби за місцем проведення торгівлі. Допуск персоналу до обслуговування  здійснюється за умови використання засобів індивідуального захисту та обов’язкового проведення температурного скринінгу. Усі оператори торгівлі мають бути забезпечені деззасобами та масками для покупців та працівників, а також одноразовим посудом. При виїзній торгівлі заборонено реалізовувати продовольчі товари, якщо для їх продажу відсутні умови для дотримання санітарних норм, температурних режимів, умов зберігання та продажу, а також не фасовані та не упаковані продукти харчування. Забороняється торгівля швидкопсувних продуктів харчування без холодильних камер.

Суб’єкт господарської діяльності повинен забезпечити виконання умов з недопущення утворення черг та скупчення відвідувачів, постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників в санвузлах.

Для захисту  учасників прощі від шкідливого впливу небезпечних факторів на їх здоров’я та безпеку необхідно  провести санітарну очистку території, обов’язково здійснити дератизаційні та дезінсекційні (проти кліщові) заходи, механічну та хімічну обробки угідь (очистку від сміття, викошування трави, розміщення попереджувальних табличок та ін.).


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!