«Тернопільщина має позитивну тенденцію співпраці з Німеччиною», – Михайло Головко
Ср. 27 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

«Тернопільщина має позитивну тенденцію співпраці з Німеччиною», – Михайло Головко

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
 
Днями голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся з головою правління Німецько-української промислово-торговельної палати Александром Маркусом.
 
Очільник Тернопільщини висловив пану Александру слова вдячності за участь представників німецького бізнесу в інвестиційному форумі «Тернопільщина: кластер можливостей».
 
– Сьогодні ФРН та Україна є стратегічними партнерами не лише в політичних, енергетичних та безпекових питаннях, але й в економіці. Тернопільщина має позитивну тенденцію співпраці з Німеччиною, яка займає друге місце в регіональній структурі експорту та входить у п’ятірку іноземних інвесторів області. Проте, я переконаний, економічне партнерство між Німеччиною та Україною — це все ще невикористаний у повній мірі потенціал розвитку наших країн. Саме тому Німецько-українська промислово-торговельна палата є хорошою платформою для налагодження бізнес-зв’язків між державами,– зазначив Михайло Головко.
 
Під час зустрічі Михайло Головко привернув увагу пана Александра до інвестиційної привабливості Тернопільської області.
 
– У нас, як я уже наголошував, є вигідне географічне розташування, хороший економічний та інтелектуальний потенціал. Ми маємо позитивні приклади реалізації потужних проектів із залученням іноземного капіталу. З паном Александром обговорили можливості співпраці у сільському господарстві, впровадженні альтернативних джерел енергії та інших напрямках діяльності,  наголосив Михайло Головко.
 
Голова облради запевнив Голову Правління Німецько-Української промислово-торговельної палати, що обласна рада і надалі приділятиме значну увагу реалізації заходів, спрямованих на утвердженні позитивного іміджу Тернопільщини на міжнародному рівні й представленні її як території, сприятливої для інвестування та ведення бізнесу. Окрім того, домовилися про проведення спільної зустрічі тернопільського бізнесу із німецькими партнерами.
 

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)