Тернопільщина отримала 120 кисневих концентраторів
Ср. 16 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільщина отримала 120 кисневих концентраторів

Джерело: Тернопільська ОДА

Тернопільщина отримала 120 кисневих концентраторів, які закупили за другий транш державної субвенції. Їх розподілили між районними лікарнями, де надають допомогу хворим на COVID-19.

«Ми поставили собі за завдання до кінця року забезпечити всі лікарні області киснем. Адже для лікування пацієнтів з коронавірусом він є необхідним. Так завдяки цим 10 літровим мобільним концентраторам ми зможемо надати допомогу всім, хто цього потребують», – каже голова ОДА Володимир Труш.

Кисневі концентратори покращеної якості були закуплені на вимогу керівників медзакладів, де надають допомогу хворим на COVID-19. Виробником такого медобладнання є Швеція. Завтра область отримає ще 75 кисневих концентраторів, а наступного тижня – 69.

«26 лікувальних закладів Тернопільської області отримають такі кисневі концентратори, Серед них 6 – опорні медзаклади, — каже начальниця управління охорони здоров’я Ольга Ярмоленко. – Держава ставить перед нами завдання забезпечити медзаклади киснем на 80%. Однак завдяки таким концентраторам, у нас буде більше ліжко-місць, які підключені до кисню».

Також за кошти державної субвенції закупили дві ємкості по 8 кубів для зрідженого кисню. Вони будуть встановлені у Тернопільській університетській лікарні та Тернопільській лікарні № 2.

Нагадаємо, Тернопільщина отримала другий транш субвенції на забезпечення киснем ліжок, передбачених на COVID-19. Це 23, 8 млн грн. Вони призначені виключно на підведення кисню та закупівлю кисневих концентраторів. Попередня субвенція становила 14,5 млн грн.


Джерело: Тернопільська ОДА
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)