Тернопільська «Фіра» пройшла кастинг «Х-фактора»
Пн. 6 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Тернопільська «Фіра» пройшла кастинг «Х-фактора»

Тернопільський гурт «Фіра» підкорив глядачів виконанням народної пісні «Ой, у вишневому саду».

«Фіра»
Гурт “Фіра”

Під час четвертого кастингу шостого сезону вокального телепроекту «Х-фактор», що вийшов в ефірі телеканалу СТБ 12 вересня, право на участь у подальших етапах цього шоу виборов тернопільський гурт «Фіра» (відомий у минулому під назвою «Джазова фіра»). Солістка гурту Ірина Музика

разом з іншими учасниками підготували для кастингу фольк-рокову обробку відомої народної пісні «Ой, у вишневому саду». Глядачі у залі аплодували тернополянам стоячи. А ось думки журі розійшлися. Найкатегоричнішим був Ігор Кондратюк, який зауважив, що не вірить у майбутнє цього гурту на шоу. Суворою виявилася й оцінка Ніно Катамадзе, яка сказала, що чекає від гурту сучасніших музичних експериментів. Втім, від судді з Грузії тернопільська «Фіра» отримала «так».

«Це було чудово, шикарно і просто фантастично. За таку популяризацію української народної пісні я кажу вам «так», — прокоментував виступ «Фіри» ще один суддя, соліст гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк. Підтримав гурт і російський суддя Сергій Сосєдов.

Отож, тернополяни знову мають за кого вболівати на «Х-факторі». Нагадаємо, що сцену цього шоу гідно підкорила у 2010-ому Ірина Борисюк, яка дійшла до півфіналу, а у 2013-ому —  гурт «Тріода», дійшовши до суперфіналу. Тепер шанс поборотися за 2 мільйони гривень отримав тернопільський гурт «Фіра», який, до речі, цього року очолив рейтинг нaйпepcпeктивнiших рок-гypтiв Укpaїни.


 
Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)