Тернопільська громада інформує: як змінити постачальника газу і при тому не втратити пільги і субсидію?
Нд. 28 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільська громада інформує: як змінити постачальника газу і при тому не втратити пільги і субсидію?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Тернопільське управління соціальної політики просить містян своєчасно подавати інформацію про зміну постачальника газу, якщо така відбулася заміна.

Багато тернополян користуються пільгами і субсидіями на оплату житлово-комунальних послуг. Щомісяця органи соціального захисту населення отримують від газової служби відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу.

Нагадаємо, що з 1 серпня у тернополян є можливість самостійно обирати постачальника газу. Тому своєчасне надання громадянами інформації органам соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

За додатковою інформацією щодо пільг і житлових субсидій мешканці Тернопільської громади можуть звернутися в управління соціальної політики за тел.: (0352) 25-55-87 (субсидії), (0352) 23-61-66 (пільги).


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)