Тернопільська міська рада отримала високу відзнаку
Чт. 27 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільська міська рада отримала високу відзнаку

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та IREX в межах ініціативи «Пакт заради молоді – 2025» та програми «Мріємо та діємо» провели підсумки пілотної сертифікації компаній «Роботодавець, дружній до молоді».

За результатами аудиту компаній/організацій, Тернопільська міська рада – єдина серед органів місцевого самоврядування в Україні, нагороджена сертифікатом «Роботодавець, дружній до молоді».

Окрім Тернопільської міської ради, успішно пройшли аудит та сертифікацію ще вісім компаній і організацій, серед яких: Reikartz Hotel Group, Альфа-Банк Україна, Укрзалізниця, Укртелеком, Goodvalley Ukraine, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Промавтоматика Вінниця та «Coca-Cola HBC Ukraine.

Аудит компаній проводився на основі 34 критеріїв, розроблених навесні 2021 року в межах інформаційної кампанії для молоді, а також фокус-груп, проведених із роботодавцями та молодими людьми. Основні аспекти, за якими оцінювалися організацій та компанії:

  • корпоративна культура;
  • політика найму та адаптації на робочому місці;
  • мови праці;
  • особистісне і професійне зростання молоді;
  • зовнішні молодіжні проєкти.

В межах аудиту експерти аналізували документи компаній/організацій, інформацію про політики і практики в підтримці та розвитку молоді, які знаходяться у відкритому доступі, а також проводили опитування працівників/ць компаній/організацій віком до 35 років.

Зі слів директорки департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України Ірини Бєляєвої, компанії та організації, які сьогодні отримали сертифікати, не лише працевлаштовують молодь, а створюють сприятливі умови та можливості для їхнього саморозвитку.

Міський голова Тернополя Сергій Надал, в свою чергу, наголосив, що у Тернополі представники молоді є завжди активними учасниками всіх процесів, що відбуваються в громаді, багато молодих людей працює як в апараті міської ради та її структурних підрозділах, так і є членами Молодіжної міської ради, адже молодь – це завжди креатив, нові сучасні ідеї, позитив та розвиток.

Довідка. Сертифікацію проводить Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» і Career Hub у межах програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. 


Джерело: ТМР
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)