Тернопільська міська рада спрямувала кошти на придбання апаратів штучної вентиляції легень
Нд. 20 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільська міська рада спрямувала кошти на придбання апаратів штучної вентиляції легень

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Тернопільська міська рада прийняла зміни до бюджету громади на 48-ій позачерговій сесії Тернопільської міської ради. Зі слів міського голови Сергія Надала, у змінах передбачено перерозподіл, які будуть спрямовані на потреби медичної галузі.

«Ми спрямовуємо додаткові кошти у сумі понад 10 млн. грн для  потреб медичної галузі, з яких понад 5 млн.грн. – на придбання апаратів штучної вентиляції легень. Інша сума коштів буде направлена на потреби медичних закладів для придбання предметів індивідуального захисту, гігієни, медикаментів», – зазначає Сергій Надал.

Лікарні міста готуються до роботи в особливий час карантину та імовірності поширення захворюваності на коронавірус. Відповідно, підготовлено можливість перепрофілювання, як самих лікарень, так і відділень в міських лікарнях.  Це превентивний захід.

«У місті одна з лікарень  буде базовою для лікування хворих на COVID- 19, якщо такі пацієнти будуть, – зазначає міський голова. – Інша лікарня буде передбачена для проходження обсервації тих, хто був в контакті з хворими. Також ще одна лікарня залишиться базовою для лікування всіх тернополян з іншими видами захворювань».

Закликаємо тернополян вчасно звертатися за медичною допомогою та не піддавати ризику своє життя та людей поруч.  А у разі підозри на коронавірусну інфекцію, тернополянам варто звертатися «гарячу лінію» оперативного штабу – 098 441 59 81.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)