Тернопільська програма «Турбота»: допомога для тернополян денного та паліативного догляду
Вт. 29 Вересня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільська програма «Турбота»: допомога для тернополян денного та паліативного догляду

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

26 тернополян отримали соціальні послуги денного догляду та паліативного догляду у 2019 році завдяки соціальному замовленню.

23 січня 2020 року управлінням соціальної політики Тернопільської міської ради розпочато процедуру відбору надавачів соціальних послуг денного догляду та паліативного догляду через систему публічних закупівель «ProZorro». Міською програмою «Турбота» на 2019-2021 роки передбачено 500,00 тис. грн для фінансування надання послуг соціального замовлення у 2020 році.

До слова, у минулому році міською програмою «Турбота» були передбачені кошти в сумі 400,00 тис. грн. для фінансування надання послуг за соціальним замовленням.

За результатами проведених у лютому-березні 2019 року процедур відбору надавачів соціальних послуг через систему публічних закупівель «ProZorro», управлінням соціальної політики були укладені договори про надання соціальних послугденного догляду осіб з інвалідністю з дитинства після 18 років з Тернопільською міською громадською організацією родин дітей-інвалідів «Дитина» та паліативного догляду осіб з онкологічними захворюваннями IV стадії з Тернопільським благодійним фондом «Карітас».

За результатами виконання даних договорів 14 осіб з інвалідністю з дитинства після 18 років щоденно, у робочі дні, в період з квітня до грудня 2019 року отримували послуги з денного догляду, а також 12 осіб з онкологічними захворюваннями IV стадії (4 особи – щоденно, 3 – 3 рази на тиждень та 5 – 2 рази на тиждень) у період з квітня до грудня 2019 року отримували послуги паліативного догляду.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)