Народний улюбленець Ромчик Сасанчин презентував «Мамину зірку»
Сб. 24 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Народний улюбленець Ромчик Сасанчин презентував «Мамину зірку»

ad7ca6fa0fa21f4db07c4e59b27f698b

Телеканал «1+1» подарував переможцю «Голос Діти – 2», талановитому мешканцю Тернопільської області Ромчику Сасанчину його перший кліп. Відео знято на пісню «Мамина зірка», яку хлопцеві презентувала його тренер Тіна Кароль. Музику до пісні написала сама співачка, слова – Михайло Бровченко.

Зйомки відбулися на початку осені і тривали цілу добу. Локацією для кліпу Ромчика стало його рідне село Садки Тернопільської області, а також природні ландшафти Київської області. Режисером відео виступив Максим Деліергієв.

«На наступний день після моєї перемоги у проекті мені подзвонила Тіна і сказала, що готує для мене подарунок. Але це був сюрприз, я навіть не здогадувався, що це. А коли вона сказала, що це пісня «Мамина зірка», я дуже зрадів», – розповів Ромчик.

Зараз Ромчик продовжує навчання у Львівській музичній школі для обдарованих дітей при консерваторії, а також активно гастролює. Так, він виступив разом зі своїм тренером Тіною Кароль на її сольному концерті в рамках прем’єри музичного спектаклю «Я все ще люблю» у львівському Оперному театрі.

Нагадаємо, історія Ромчика торкнула всю Україну. Під час сліпих прослуховувань першого сезону «Голос Діти» тренери зробили маленькому талановитому співакові безліч компліментів, але жоден з них не натиснув заповітну кнопку і не взяв його в свою команду. Хлопчик не відразу це зрозумів і вирішив, що всі троє обернулися до нього. І тільки мама за лаштунками пояснила, що насправді відбулося. Глядачі були зворушені до сліз, писали Ромчику листи зі словами підтримки та висилали подарунки. Але юний співак не зневірився і вирішив спробувати свої сили в наступному сезоні. Цілеспрямованість, віра і працьовитість дали свої плоди – хлопчик потрапив в команду Тіни Кароль.

Джерело: ivona.bigmir.net


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)