Тернопільські автомийки - безфосфатів: це реально?
Чт. 1 Жовтня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільські автомийки – безфосфатів: це реально?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У “Тернопільводоканал” запросили на зустріч власників автомийок.

 

Понад тридцять місцевих автомийок є абонентами “Тернопільводоканалу”.

Керівництво водоканалу рекомендує використовувати для миття автомобілів виключно безфосфатні засоби. Це не тільки екологічно свідоме провадження бізнесу, а й спосіб зекономити на оплаті послуг з водовідведення, уникаючи додаткових нарахувань за перевищення так званого коефіцієнта забрудненості.

Працівники водоканалу, беруть разові проби для  стоків з автомийок. Для повного аналізу їх якісного складу працівники лабораторії водовідведення беруть не рідше, ніж раз на місяць. Для отримання об’єктивного результату закон дозволяє не попереджати про це керівників автомийок завчасно й проводити їх у будь-який час доби. Іноді лаборантів не допускають на територію автомийок, де розміщені контрольні каналізаційні колодязі, чинять інші перешкоди, ігнорують будь-які спроби сконтактувати тощо.

У таких випадках повторний візит відбувається спільно з представниками водоканалізаційної та інспекції промислового водовідведення КП “Тернопільводоканал”.

Присутній на зустрічі заступник міського голови Владислав Стемковський запевнив, що міська влада зацікавлена в адекватній кількості автомийок. Це дозволить здешевити їхні послуги для містян. Якщо власники цього бізнесу зважають не тільки на економічну, а й на екологічну складову своєї діяльності, для них передбачено мотиваційні преференції у вигляді менших рахунків за послугу водовідведення.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)