Тернопільські батьки просять міську владу не закривати заклади освіти: освіта в умовах карантину
Вт. 19 Січня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільські батьки просять міську владу не закривати заклади освіти: освіта в умовах карантину

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Очільник міста зазначив, що батьки дошкільнят та школярів звертаються  до місцевих органів влади із  закликом, щоб навчання проводилося.

Про деталі навчання в умовах так званої “червної зони” зазначив мер Тернополя, Сергій Надал: “Якщо батьки бажають, щоб дитина залишилася вдома, й навчалася дистанційно через Інтернет, у них є така можливість. Так само батьки можуть вирішити, що дитина буде відвідувати навчальний заклад та навчатися з усіма дітьми.

У Тернополі проводять навчання за змішаною системою: класи поділені на групи, а учні середніх і старших класів відвідують школу через день. Керівники шкіл мають жорстко дотримуватись протиепідемічних заходів. На вході у школу мають проводити температурний скринінг, мають бути відкриті запасні входи/виходи, учні мають користуватися дезінфікуючими засобами. Попереджаю усіх, у разі недотримання цих заходів, буде покарання.

Незважаючи на складені працівниками поліції протоколи на директорів шкіл та садочків (ми впевнені, що їх буде скасовано у суді, адже вони не відповідають діючому законодавству), разом із батьківськими комітетами було прийнято рішення про продовження навчального процесу”.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)