Тернопільські будівельники допомагали розчищати сніг після аномального снігопаду
Сб. 21 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільські будівельники допомагали розчищати сніг після аномального снігопаду

Наслідки аномального снігопаду в Тернополі допомагали долати місцеві будівельні компанії. Нагадаємо, головний підрядник провалив завдання, а комунальні служби самостійно не могли впоратись з таким об’ємом роботи. Ситуацію взялись рятувати громадські активісти,  тернопільські будівельники, місцеві підприємці.

1Окрім інших до розчищання снігу долучилася будівельна компанія «Матла». Її директор, Андрій Матла каже, що люди самі почали звертатися з проханнями про допомогу. Їхня техніка розчищає двори на різних вулицях міста.

– Це біда, тут не потрібно очікувати подяки, а просто допомогти. Завжди потрібно йти на зустріч людям, адже – це життя, можливо, колись нам хтось допоможе, – говорить пан Андрій.

За його словами, є багато будинків, які будувалися давно та зараз від’єднанні  від ЖЕКів. Їм не допомагає ніхто.  

–  Вони не можуть звернутися до колишніх ЖЕКів, бо вони зайняті будинками, які залишилися в них на обслуговуванні. Комунальники просто не впораються, – розповідає тернополянин.

Звичайно, що будівельна компанія не залишила у біді жителів будинків, які вони споруджували. Там вже створенні ОСББ, але люди звертаються за допомогою. Проте, Андрій Матла каже, що техніку вони надають усім ОСББ, які просять підтримки.

15 листопада силами будівельної компанії розчистили від снігу двори на вулицях Смакули, Київській ,Тролейбусній та Лучаківського. Сьогодні заплановані роботи за адресами Злуки, 5а, Сахарова, 8, 10. Також при потребі допомагатимуть іншим ОСББ.

До слова, техніка будівельної компанії «Матла» допомогла розчистити засипане снігом подвір’я Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, що на вулиці Київській. Керівництво попросило допомоги, адже їхня техніка не могла виїхати через снігові завали.

Працюють машини до пізнього вечора. Для розчищення дворів використовують гусеничний бульдозер та колісний ескалатор, адже лопатами людям там не впоратись.

– В погоди є свої примхи, наперед все не можна прорахувати. День перед тим була гарна осіння погода, в тут – одразу півметра снігу. При потребі будемо надалі допомагати тернополянам, – говорить директор компанії.