Тернопільські депутати зберуться, щоб розглянути одне важливе питання
Нд. 5 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільські депутати зберуться, щоб розглянути одне важливе питання

фото з мережі інтернет

Відбулося засідання постійної комісії з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства Тернопільської обласної ради. 

На порядку денному засідання єдине питання – «Про розгляд електронної петиції №1 «Про передання Тернопільській обласній комунальній експериментальній комплексній школі мистецтв імені Ігоря Герети право власності на землю та приміщення, яке передбачалося для будівництва Тернопільської обласної бібліотеки, за адресою площа Героїв Євромайдану, 17 (щодо програми розвитку Тернопільської обласної експериментальної комплексної школи мистецтв ім. І.Герети)». 

Депутати обговорили питання та прийняли рішення рекомендувати сесії обласної ради  розглянути петицію.

23 серпня 2017 року о 10.00 годині в приміщенні  конференцзали Тернопільської обласної ради відбудеться шоста сесія Тернопільської обласної ради шостого скликання. Про це йдеться у розпорядженні голови обласної ради. Також у документі сказано:  «На розгляд Тернопільської обласної ради винести питання: 2.1. Про розгляд електронної петиції «Про передання Тернопільській обласній комунальній експериментальній комплексній школі мистецтв імені Ігоря Герети права власності на землю та приміщення, яке передбачалося для будівництва Тернопільської обласної бібліотеки, за адресою площа Героїв Євромайдану, 17 (щодо програми розвитку Тернопільської обласної експериментальної школи мистецтв ім.І.Герети)», яка була розміщена на офіційному сайті Тернопільської обласної ради  25 травня 2017 року.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)