Тернопільські депутати звернулись до Президента України щодо захисту національних інтересів
Чт. 21 Січня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільські депутати звернулись до Президента України щодо захисту національних інтересів

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

На 48-й позачерговій сесії депутати Тернопільської міської ради звернулись до Президента України Володимира Зеленського із закликом відреагувати на дії представників владної команди у зовнішній та внутрішній політиці.

Звернення щодо захисту національних інтересів додається:

Президенту України Зеленському В.О.

Тернопільська міська рада рішуче засуджує некомпетентні та провокативні дії представників владної команди у зовнішній та внутрішній політиці, які межують з державною зрадою.

● Вважаємо — будь-які розмови про можливе відновлення постачання води у Крим до моменту повного повернення цієї території під український суверенітет, діями на підтримку російських окупантів, військова присутність яких на півострові суттєво збільшена протягом останніх років, що продовжує загрожувати безпеці України.

●Наголошуємо — будь які спроби представити російську військову агресію, як “внутрішній конфлікт” є реалізацією московського сценарію та інформаційною атакою на Українську державу з метою капітуляції.

● Переконані — створення так званої «Консультативної ради» у Мінську і введення в неї представників ОРДЛО веде до виконання ключової вимоги Путіна — прямих переговорів з терористами, визнання правової суб’єктності терористів, руйнування міжнародного союзу протидії російській агресії.

Ухвалення подібних рішень фактично відкриває шлях до зняття міжнародних санкцій з Росії, суперечать українським національним інтересам та українському законодавству. Такими рішеннями плюндрується пам’ять українських героїв, що віддали життя за вільну українську державу, сіється розбрат в українському суспільстві та руйнується довіра до державних інституцій, що є вкрай небезпечно в умовах війни.

● Застерігаємо усіх від капітулянтської політики, зневаги до українських патріотів, української держави та української нації.

● Процес проведення переговорів має бути відкритим та прозорим.

● Вимагаємо в усіх, наділених повноваженнями вести перемовини від імені українського народу, чітко дотримуватися українського законодавства та керуватися українськими безпековими інтересами.

● Застерігаємо владу не використовувати карантин для того, щоб пролобіювати прийняття численних антидержавних рішень на користь Москви.

Нагадуємо, що головне завдання будь-якої влади – діяти відкрито та в інтересах власного народу і лише та влада, котра працює для свого народу, гідна його поваги та визнання.

Прийнято на пленарному засіданні позачергової сорок восьмої сесії Тернопільської міської ради 17.03.2020р.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)