Сім’я з Тернополя відкрила найбільший український дитсадок у США, де діти смакують традиційні страви «Тернопільські театральні вечори. Дебют»: стали відомі імена лауреатів У крамниці на Тернопільщині маскуючи продають бракований товар Тернополянин хотів підзаробити на криптовалюті, натомість втратив майже 2000 доларів США Раптово помер викладач Тернопільського національного економічного університету Тернополян попереджають про здорожчання продуктів харчування Правоохоронці застерігають: шахраї представляються працівниками банку і крадуть гроші з карток Крадуть гроші з карток: мешканці Тернопільщини потерпають від шахраїв На Тернопільщині з‘явилася вакцина від смертельного захворювання На телеканалі Тернопіль 1 розпочали зйомки романтичного реаліті «Хочу заміж» Смертельна ДТП у Борщівському районі на Тернопільщині (Відео) Про тернопільських акторів знатиме вся Україна Дружина і діти – в лікарні, через дії нетверезого батька-водія ЗНО-2020: у скільки обійдеться підготовка тернопільським школярам? Ольга Шахін: «Міжнародний Дієвий форум» – чудовий інструмент для подолання стереотипів

Тернопільські клуби здобули шість очок на двох

Результативно завершили матчі першого туру другого кола першості України в першій лізі обидва тернопільських клуби. «Нива» на виїзді здобула другу перемогу в сезоні.

Untitled-1У Комсомольську нашим футболістам протистояв «Гірник-Спорт». Рахунок тримався сухим протягом 69 хвилин матчу, після чого саме господарі забили перший гол. Однак за час, що залишився «Нива» тричі вразила ворота «Гірника» і здобула заслужену перемогу — 3:1. На 74-ій хвилині Олександр Портянко реалізував пенальті, ще за три хвилини відзначився Ростислав Волошинович, а на другій доданій арбітром хвилині Іван Мучак трансформував у гол ще одну «точку».

«Нива» виступала у такому складі: Попович, Гудак, Озарків, Яневич, Портянко, Кухарук, Бочкур, Мучак (Кохман, 90+1), Волошинович (Фаюк, 83), Бадло, Жицький (Кухарський, 68).

А ФК «Тернопіль» здобув вдома другу поспіль перемогу і вийшов із зони вильоту. У матчі з київським «Динамо-2» тернополяни зіграли один з найвдаліших у сезоні перших таймів. Протягом 45-хвилинки тернополяни володіли суттєвою перевагою і мали не один гольовий момент. Єдиний, як виявилося, гол у матчі забив Сергій Атласюк, котрий на 32-ій хвилині реалізував пенальті, призначений за порушення проти Степана Клекота.

А ось протягом другого тайму, а особливо на його останніх хвилинах (а арбітр додав понад 9 хвилин), тернополянам довелося похвилюватися. Молоді кияни мали щонайменше три нагоди зрівняти рахунок, але, на щастя їх не використали.

Склад ФК «Тернопіль»: Чернобай, Курило, Атласюк, Клекот, Дубчак, Кондзьолка, Соколовський (Гром’як, 82), Гаврилюк, Дорі (Кривий, 63), Чорний (Полянчук, 54), Богданов.