Найбільшою проблемою для випускників інтернатів Тернопільщини є житло Напередодні дня медика в Байковецькій ОТГ місцевих лікарів привітали зі святом Священник у Тернополі розповів про значення свята П’ятидесятниці Як у Тернополі рятують дорожнє покриття під час спеки (Відео) Ви будете шоковані: поліцейські Тернопільщини розповіли про схеми злодіїв Як святкують професійне свято медики Тернополя (Відео) У селі Касперівці на Тернопільщині трапилася пожежа (Відео) Сергій Надал – гість програми «В центрі уваги» (Відео) «Розетки і столи не забираємо», – як прощався із робочим кабінетом голова Тернопільської ОДА Поліцейські Тернопільщини розповіли про новий вид шахрайства У Тернополі малюк випав з вікна, поліцейські з’ясовують деталі Воїнів-добровольців із Тернополя провели в зону проведення ООС Завдяки проекту “Громадський бюджет” придбали новий апарат для тернопільської лікарні Як святкують випускники Тернопільщини (Відео) У Тернополі будуть нові дитячі садочки

Тернопільські клуби здобули шість очок на двох

Результативно завершили матчі першого туру другого кола першості України в першій лізі обидва тернопільських клуби. «Нива» на виїзді здобула другу перемогу в сезоні.

Untitled-1У Комсомольську нашим футболістам протистояв «Гірник-Спорт». Рахунок тримався сухим протягом 69 хвилин матчу, після чого саме господарі забили перший гол. Однак за час, що залишився «Нива» тричі вразила ворота «Гірника» і здобула заслужену перемогу — 3:1. На 74-ій хвилині Олександр Портянко реалізував пенальті, ще за три хвилини відзначився Ростислав Волошинович, а на другій доданій арбітром хвилині Іван Мучак трансформував у гол ще одну «точку».

«Нива» виступала у такому складі: Попович, Гудак, Озарків, Яневич, Портянко, Кухарук, Бочкур, Мучак (Кохман, 90+1), Волошинович (Фаюк, 83), Бадло, Жицький (Кухарський, 68).

А ФК «Тернопіль» здобув вдома другу поспіль перемогу і вийшов із зони вильоту. У матчі з київським «Динамо-2» тернополяни зіграли один з найвдаліших у сезоні перших таймів. Протягом 45-хвилинки тернополяни володіли суттєвою перевагою і мали не один гольовий момент. Єдиний, як виявилося, гол у матчі забив Сергій Атласюк, котрий на 32-ій хвилині реалізував пенальті, призначений за порушення проти Степана Клекота.

А ось протягом другого тайму, а особливо на його останніх хвилинах (а арбітр додав понад 9 хвилин), тернополянам довелося похвилюватися. Молоді кияни мали щонайменше три нагоди зрівняти рахунок, але, на щастя їх не використали.

Склад ФК «Тернопіль»: Чернобай, Курило, Атласюк, Клекот, Дубчак, Кондзьолка, Соколовський (Гром’як, 82), Гаврилюк, Дорі (Кривий, 63), Чорний (Полянчук, 54), Богданов.