Тернопільські котельні оснащують сучасними високоефективними котлами
Сб. 26 Вересня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільські котельні оснащують сучасними високоефективними котлами

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У Тернополі продовжуються масштабні роботи з технічного переоснащення та реконструкції котельні, що на вул. Живова, 12.

Модернізація обладнання тут проводиться в рамках одного з найбільших проєктів, що наразі впроваджується у місті – проєкту з реконструкції мереж теплопостачання і подачі гарячої води. Після завершення робіт до житлових будинків, що обслуговуються даною котельнею, надходитиме цілодобова гаряча вода.

В рамках масштабного проєкту на цій котельні нам вдалося повністю оновити насосне обладнання, тож тепер тут встановлено два сучасних мережевих насоси WILO марки SCP 200/390HA-110/4 та підживлювальний WILO марки HELIX VE407-1/16/E/KS. Передбачено також встановлення чотирьох газових жаротрубних водогрійних котлів відомого бренду Viessmann тепловою потужністю Q=5000 кВт кожен, які обладнані газовим пальником фірми «Riello». Підживлення мережі передбачається водою, що надходить з існуючого водопроводу, попередньо пом’якшеною в двоступеневій установці пом’якшення  фірми LWT, яка працює в автоматичному режимі.

Важливо, що після модернізації робота котельні стала повністю автоматизована і виконується без обслуговуючого персоналу.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)