На Тернопільщину чекає екологічна катастрофа через дурну затію уряду
Сб. 27 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщину чекає екологічна катастрофа через дурну затію уряду

гесНаціонально-визвольний рух «Правий Сектор», як націоналістична організація, завжди виступає проти споживацького ставлення до природи з боку різноманітних бізнесових кіл та окремих підприємців. Це офіційна позиція ПС. Далі дослівно:

“Ми вважаємо, що нищенням навколишнього довкілля з метою отримання прибутку, позбавляємо теперішні та наступні покоління українців сприятливого природного середовища існування. Ідеолог українського націоналізму Василь Іванишин визначив: «Охорона довкілля – це передусім охорона здоров’я нинішнього і майбутнього поколінь. Наше завдання – припинити нищення природи, створити передумови для її відновлення і залишити довкілля нашим нащадкам кращим, ніж те, в якому живемо ми».

Читайте також: Багатостраждальна траса Львів-Тернопіль знову на ремонті

У зв’язку з масовим будівництвом гребель на річках Карпат, підготовкою до будівництва каскаду гідроелектростанцій в одному з 7 природних чудес України Дністровському каньйоні, НВР «Правий Сектор» цілком підтримує і закликає підписати петицію щодо здійснення певних кроків заради збереження річкової екосистеми України. Ми повинні не допустити руйнування нашого спільного дому і зберегти природу, що подарована нам Творцем!”

ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ: https://petition.president.gov.ua/petition/32695


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)