Тернопільські пластуни влаштують справжнє свято для авдіївських діток
Нд. 26 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільські пластуни влаштують справжнє свято для авдіївських діток

Тернопільські пластуни протягом двох тижнів знайомитимуть мешканців Авдіївки Донецької області з культурою і звичаями Західної України.

До Тернополя приїдуть 60 дітей та 5 виховників з міста, що знаходиться недалеко лінії фронту. Кожен день вони «святкуватимуть» різні свята й будуть займатися справами, притаманними кожному із них: колядуватимуть, малюватимуть писанки, стрибатимуть через багаття, відзначатимуть український весільний обряд.

Зазначимо, що проект реалізується за сприяння та фінансування Міністерства закордонних справ Чеської республіки.

«Ми бачимо у проведені цього пластового табору дуже велику потребу та значущість, адже цією простою, для нас, дією зможемо допомогти їм забути страхи життя в прифронтовій зоні, і пригадати, що вони ще всього лиш діти, яким потрібно жити і радіти. Але в той самий час ми не хочемо втратити можливість донести їм цінності, які доносились до нас через святкування українських свят», – розповідає комендант табору Наталія Шимків.

За час табору гості зі Сходу матимуть змогу не лише навчатись українських традицій, а й з користю відпочивати – брати участь у спортивних іграх та змаганнях, співати на ватрах із багаттям, танцювати на вечірках. А найголовніше – відволіктись і не думати про те, що таке артилерійський обстріл…


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)