Тернопільські спортсмени одні з найкращих на велотреку
Пт. 14 Серпня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Тернопільські спортсмени одні з найкращих на велотреку

на фото переможці
на фото переможці

У Львові, на єдиному діючому в Україні велотреку з дерев’яним покриттям, пройшов чемпіонат України в олімпійських видах програми та гіті серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат. На п’єдестал пошани піднялися спортсмени з Тернопільщини.

Близько 180 спортсменів з усієї України взяли участь у змаганні національного масштабу.

Змагання на треку із завидною регулярністю збирають велику кількість спортсменів, які бажають завоювати титул чемпіона України. Вихованці велосипедної бази обласного відділення КФВС МОН України, які представляють ШВСМ та ОДЮСШ теж вийшли на полотно треку щоби здобути нагороди.

Успішними стали виступи вихованців тренера Володимира Павелка в командних гонках. Студент Тернопільського національного економічного університету Тарас Шевчук показавши, в складі четвірки, результат 4.18,682 піднявся на другу сходинку п’єдесталу. Ще два срібла здобули Анастасія Года та Назар Покойовий.

Велосипедний сезон підходить до свого завершення, але наші спортсмени ще обов’язково потішать нас нагородами вищого ґатунку, розповіли в Тернопільському обласному відділенні комітету з фізичного виховання та спорту.

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)