Тернопільські студенти постануть перед судом за продаж дівчат у сексрабство
Чт. 27 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільські студенти постануть перед судом за продаж дівчат у сексрабство

Під домашнім арештом впродовж двох місяців перебувають підозрювані у торгівлі людьми. Нелегальний бізнес в 2017 році в Тернополі організували двоє знайомих – двадцятирічний чоловік та двадцятиоднорічна жінка. Обоє в той час навчалися в одному з місцевих вишів.

Дует через мережу інтернет шукав бажаючих працювати у Туреччині та Об’єднаних Арабських Еміратах. Обов’язковою вимогою була надіслана фотографія та копія паспорту. Коли дівчата погоджувалися з усіма умовами, роботодавці починали готувати документи на виїзд. Організатори брали на себе усі фінансові витрати на виготовлення паспортів, віз, купівлю авіаквитків. Ці гроші, як стало відомо уже у ході перевірки, а це близько чотирьохсот доларів, їм повертали іноземні замовники.

За дівчину, яка підходила для виїзду у Туреччину, роботодавець отримував від 500 доларів до тисячі, а за Дубаї – від тисячі до двох тисяч умовних одиниць.

Дует затримали та оголосили підозру згідно статті 149 частина 2 ККУ. Слідчі довели причетність до п’яти фактів. Справу передали до суду. Проте у ході подальших слідчо-оперативних заходів працівники ВБЗТЛ встановили ще двох жертв торговців людьми.

За даними фактами працівники поліції відкрили ще одне кримінальне провадження за статтею 149 частина 2 ККУ. За п’ять фактів тернопільські торгівці людьми уже відбувають покарання, ще за двома відповідатимуть у суді при повторному розгляді справи.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)