У Тернополі визначили кращих з-поміж кращих (Відео) Сергій Надал: “Степан Бандера — символ боротьби за Україну” Крадіжка серед білого дня: із помешкання на Тернопільщині винесли чималу суму Відома тернополянка відверто зізналася, як їй вдалося здолати рак Ще один міст на Тернопільщині став небезпечним (Відео) В Тернополі вимкнули воду без попередження (Відео) ДТП із потерпілими на виїзді з Тернополя в напрямку Смиківців (Фото) “Останні кадри перед смертю”: з’явилися подробиці загибелі молодого тернополянина на даху вагона У поліції Тернопільщини повідомили дуже важливу інформацію На Тернопільщині помер відомий громадський діяч У ЦВК назвали дату проведення виборів в ОТГ Тернопільщини Концерт, аналогів якого ще не було у Тернополі (Відео) Сестра Ліджі, яка допомагає зцілитися, відвідає Тернопільщину (Відео) На вулицях Тернополя з’являться ще шість нових великогабаритних автобусів У поліції Тернопільщині розповіли про резонансні правопорушення та хід їх розслідування

«Тернопільські театральні вечори. Дебют»: стали відомі імена лауреатів


Номінації творчої мистецької молоді
XVII Всеукраїнського фестивалю
«Тернопільські театральні вечори. Дебют»:

Димлом «За режисуру першого ступеня» отримує Дмитро Гусаков – режисер-постановник комедії Вільяма Шекспіра «Приборкання норовливої» Хмельницького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Михайла Старицького.

Диплом «За режисуру другого ступеня» отримує Дмитро Захоженко – режисер-постановник патріотичної трагікомедії «Патріс» Київського академічного театру «Актор».

Диплом «За режисуру третього ступеня» отримує Тетяна Матасова – режисер-постановник містерії «Тіні забутих предків» за Михайлом Коцюбинським Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня».

Диплом «За сценографію» отримує Наталія Тарасенко – художник-постановник комедії «Емігранти» Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької.

Диплом «За музичне вирішення вистави» отримує вистава «Тіні забутих предків» Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня».

Диплом «За акторський ансамбль» вистава Хмельницького академічного обласного музично-драматичного театру ім. Михайла Старицького «Приборкання Норовливої» Вільяма Шекспіра.

Такий же диплом «За акторський ансамбль» отримує Київський академічний театр «Актор» за патріотичну трагікомедію «Патріс».

Диплом «За пластичне вирішення вистави» отримує Хмельницький академічний обласний музично-драматичний театр ім. Михайла Старицького за комедію Вільяма Шекспіра «Приборкання норовливої».

Диплом «За головну жіночу роль» отримує Наталія Дяченко – актриса Хмельницького академічного обласного музично-драматичного театру ім. Михайла Старицького за роль Катаріни у комедії «Приборкання Норовливої» Вільяма Шекспіра.

Диплом «За головну чоловічу роль» отримує Сергій Бондарук – актор Рівненського академічного музично-драматичного театру за роль Франсуа у комедії «Вечеря з диваком» Ф. Вебера.

Диплом «За жіночу роль другого плану» отримує Наталія Панекіна – актриса Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Тараса Шевченка за роль Лулу у комедії Андрія Курейчика «Обережно – Жінки!».

Такий же диплом «За жіночу роль другого плану» отримує Сніжана Сигидин – актриса Хмельницького академічного обласного музично-драматичного театру ім. Михайла Старицького за роль Б’янки у комедії «Приборкання Норовливої» Вільяма Шекспіра.

Диплом «За чоловічу роль другого плану» отримує Олександр Ящишен – актор Хмельницького академічного обласного музично-драматичного театру ім. Михайла Старицького за роль Грумйо у комедії «Приборкання Норовливої» Вільяма Шекспіра.

Диплом «За честь, достоїнство та вірність професії» отримує народний артист України Анатолій Гнатюк. Київська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір’я».

Диплом «Мистецька надія» отримує Дмитро Франчук – актор Хмельницького академічного обласного музично-драматичного театру ім. Михайла Старицького за роль Бйонделло у комедії «Приборкання Норовливої» Вільяма Шекспіра.

Журі не могло не оцінити заслужених і народних акторів, які своєю професійністю подивували та збагатили нинішній фестиваль.Тому ввели нову номінацію «За високу професійну майстерність», отож,

Диплом «За високу професійну майстерність» отримують заслужені артисти України Юрій Хвостенко, Василь Коржук, режисер-постановник, заслужений діяч мистецтв України Вадим Сікорський за комедію «Емігранти» Славоміра Мрожека. Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької.

Диплом «За високу професійну майстерність» отримує народна артистка України Тетяна Крижанівська за роль Мерісабель у комедії «Обережно – жінки!» Андрія Курейчика Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Тараса Шевченка.

Диплом «За високу професійну майстерність» отримує заслужений артист України Микола Валівоц за роль Баптіста у комедії «Приборкання Норовливої» Вільяма Шекспіра Хмельницького академічного обласного музично-драматичного театру ім. Михайла Старицького.

Диплом «За високу професійну майстерність» отримує заслужений артист України Анатолій Пахомов за роль Ватага у виставі «Тіні забутих предків» за Михайло Коцюбинським Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня».

Диплом «За високу професійну майстерність» отримує акторський ансамбль вистави Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Тараса Шевченка «Повернення в Соренто» Альдо Ніколаї у постановці заслуженого діяча мистецтв України Михайла Іляшенка.

Голова журі
Лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка,
академік, народний артист України
Федір Стригун

На фестивалі працювало ще й журналістське журі, яке висвітлювало вподобання глядацького залу

Номінації Журналістського журі

«Приз глядацьких симпатій» комедія Хмельницького академічного обласного музично-драматичного театру ім. Михайла Старицького «Приборкання Норовливої» Вільяма Шекспіра.

Диплом «Фатальна жінка» отримує Ірина Сопіт за роль офіціантки Вероніки у театральному слешері «Украдена краса» Богдана Гнатюка «Київської академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір’я».

Диплом «Фатальний чоловік» отримує Сергій Бондарук актор Рівненського академічного музично-драматичного театру за роль Франсуа у комедії «Вечеря з диваком» Ф. Вебера.

Диплом «Відкриття фестивалю» отримує вистава «Патріс» Київського академічного театру «Актор».

Диплом «За оригінальне прочитання класики» отримує містерія «Тіні забутих предків» за Михайлом Коцюбинським Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня». Режисер-постановник Тетяна Матасова.

Диплом «Вранішня зірка» отримує Наталія Панекіна актриса Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Тараса Шевченка за роль Лулу у комедії Андрія Курейчика «Обережно – Жінки!».

Диплом «За новаторську режисуру й кращий акторський ансамбль» отримують актори комедії «Приборкання Норовливої» Вільяма Шекспіра Хмельницького академічного обласного музично-драматичного театру ім. Михайла Старицького. Режисер-постановник Дмитро Гусаков.

Диплом «За кращий акторський тандем» отримують заслужені артисти України Юрій Хвостенко та Василь Коржук у комедії «Емігранти» Славоміра Мрожека.

Ручка фірми “PARKER» від директора мережі магазинів «Престиж час», актора, громадського діяча Миколу Булата отримали:

н. а. України Федір Стригун

актриса Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка н. а. України Ольга Осіїк


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.








Загрузка...





Loading...



Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!