Тернопільські учасники АТО/ООС та Революції Гідності можуть пройти психологічну реабілітацію
Чт. 24 Вересня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільські учасники АТО/ООС та Революції Гідності можуть пройти психологічну реабілітацію

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Психологічну реабілітацію можуть пройти постраждалі учасники Революції Гідності, учасники антитерористичної операції та особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Золота нива»  включений до переліку суб’єктів  з надання послуг із психологічної реабілітації.

ТОВ «Золота нива» розташований за адресою: Україна, 67780, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул.Чорноморська,16, телефон – 0988187896, Е-mail: MOV_2020@ukr.net, офіційний сайт: zniva.com 

Санаторій «Золота нива» розташований на Чорноморському узбережжі України, 86 км від м.Одеси. Оригінальний куточок природи славиться унікальними лікувальними грязями та  водами Будакського лиману.

У разі проходження психологічної реабілітації у стаціонарних умовах тривалість курсу не перевищує 18 днів. Отримувач послуг буде забезпечений 5-тиразовим дієтичним харчуванням та проживанням у 2-хмісних кімнатах, укомплектованих необхідними меблями та побутовими приладами, з холодним та гарячим водопостачанням для підтримання особистої гігієни.

Психологічна реабілітація в санаторії передбачає надання таких послуг:

1) психологічна просвіта та консультування;

2) психологічна діагностика;

3) підбір методів психологічної реабілітації;

4) психологічна допомога (терапія);

5) психологічна корекція та планування майбутнього;

6) профілактика та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

Для проходження психологічної реабілітації отримувач послуг повинен звернутися в управління соціальної політики Тернопільської міської ради (м. Тернопіль, вул. Лисенка, 8, кабінет № 23, тел. 22 04 37)  із  заявою, до якої додається:

– копія посвідчення учасника бойових дій (особи з інвалідністю внаслідок війни,  учасника війни,  постраждалого учасника Революції Гідності);.

– копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення.

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)