Тернопільські волонтери допомагають дітям воїнів АТО здійснювати мрії
Пн. 28 Вересня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільські волонтери допомагають дітям воїнів АТО здійснювати мрії

1Від початку літа, волонтери Логістичного центра допомоги бійцям АТО Оля Дячишин та Христина Феціца  об’їжджали сім’ї загиблих в яких є неповнолітні діти та вручали грошову допомогу і подарунки від доброчинців.

Поїздки здійснювалися по всій Тернопільщині, навіть у найвіддаленіші куточки, розповів у своїй спільноті “Логістичний центр допомоги воїнам АТО”.

“Відвідуючи родини загиблих воїнів, волонтери спілкувалися з дітьми та розпитали їх, зокрема, і про їхні мрії. Звісно, нам не під силу повернути їм батьків, але ми можемо ощасливити дітей велосипедом, екскурсією або зустріччю із кумиром. Ми розкажемо вам історії та мрії цих дітей, і якщо вони зачеплять ваші серця, ви зможете долучитися до їх здійснення”, – пишуть волонтери.

Читайте також: ТОП-8 причин якими вражає це місце на Тернопільщині (фото)

Щиро раді та з великою вдячністю зустріли волонтерів в родині загиблого бійця добровольчого батальйона “Айдар” Баса Павла з Тернополя.

7 січня 2015 року – на самісіньке Різдво, під час обстрілу з РСЗВ “Град” у селі Гранітне, що на Донеччині, життя Павла обірвалося.

Молодий хлопець до війни був єдиним годувальником батька-інваліда та двох молодших братів – Дмитра та Михайла. Після загибелі старшого брата, сестра Кароліна з чоловіком забрали хлопчиків до своєї оселі, де разом зі своїми 3-річним синочком та кількамісячною донечкою, виховують двох молодших братиків.
Дмитрик займається вільною боротьбою та гончарством, мріє про сенсорний телефон та власну кімнату. Михайлик займається фрі-файтом, мріє про сучасний телефон та велосипед. Серед нагальних потреб родини – меблі в кімнату.

І разом ми зможемо здійснити ці мрії. Тому ми просимо відгукнутися тернополян, підприємців, українців закордону, і долучитися до здійснення дитячих мрій, адже вони віддали найдорожчу людину, щоб захистити нас та Україну. Адже дитячі мрії найсвітліші, і якщо ви допомагаєте втілити хоча б частинку такої мрії, значить і частинка щастя від її здійснення теж буде вашою. Назавжди.

Більше інформації про мрії діток загиблих Героїв шукайте на сайті Логістичного центра допомоги бійцям АТО http://ato.te.ua, у розділі “ЗдійсниТи мрії”. “Гаряча” лінія: (097)2-055-055.

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)