Тернопільські вибухотехніки розміновують населені пункти Київщини
Сб. 21 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільські вибухотехніки розміновують населені пункти Київщини

Очищають від боєприпасів. Третій тиждень поліцейські вибухотехнічної служби головного управління Національної поліції в області розміновують місцевість Київщини від вибухонебезпечних предметів.

Ірпінь, Буча, Гостомель – саме ці населені пункти очищають вибухотехніки від різного роду боєприпасів, які залишилися після бойових дій з окупантами. Міни, артилерійські снаряди, ракети, авіаційні бомби, гранати – це не вичерпаний перелік того, що приходиться вилучати. Правоохоронці працюють ретельно, обстежуючи кожен квадрат, адже після зачистки території туди повернуться люди та продовжать мирне життя.

«Масштаби вилученого та уже знешкодженого вражають, – ділиться начальник вибухотехнічної служби ГУНП в Тернопільській області Ігор Васьків. – Щоденно фахівці проводять розмінування територій, згідно визначених квадратів, і вилучають десятки а то й сотні одиниць боєприпасів. Часто доводиться мати справу з так званими «пастками», які залишили окупанти після себе в лісах, полях, на вулицях, подвір’ях приватних осель, у житлових будинках.

Особливо небезпечними є ті боєприпаси, які вилучаємо з місць, де дислокувався ворог, адже вони,зазвичай, пошкоджені горінням, але не вибухнули».

 


Джерело: ІНТБ