Степан Барна особисто лобіював на посаду чиновника, якого вчора у Тернополі затримали на рекордному хабарі
Сб. 28 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Степан Барна особисто лобіював на посаду чиновника, якого вчора у Тернополі затримали на рекордному хабарі

Павло Боднар, начальник Держзему, затриманий на хабарі
Павло Боднар, начальник Держзему, затриманий на хабарі

Голова Тернопільської облдержадаміністрації Степан Барна особисто лобіював на посаду чиновника, якого вчора затримали на рекордному хабарі  у 3000 доларів.

Ідеться про в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області Павла Боднара.

Про чергове затримання на своїй сторінці у фейсбук повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко: “Та вгомоніться вже:)! На хабарі в 3000 дол затримано в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області Боднара”.

барна_фб
Коментар Степана Барни під записом Юрія Луценка

Тернопільський губернатор Степан Барна одразу під записом Юрія Луценка прокоментував: “Підтримую, так і не інакше!!!”. Вочевидь, губернатор забув, що затриманий чиновник – його ж протеже.

Адже сам Барна писав офіційні листи у столичні структури, щоб на посаду керівника Держгеокадастру назначили Павла Боднара (копія документу нижче).

Павло Боднар за два роки зробив стрімку кар’єру

Павло Боднар почав працювати у земельних структурах лише з 2014 року. І вже через рік назначений заступником одного з відділів, а ще через чотири місяці стає одразу в.о. керівника Держзему. Такий от стрімкий кар’єрний ріст! 

А далі, ще через пару місяців, голова ОДА Степан Барна починає самостійно контролювати кар’єру Павла Боднара. Спочатку губернатор пише офіційного листа  в Київ голові Держгеокадастру Максиму Мартинюку та від імені усіє обласної адміністрації завіряє, що кращого керівника на посаду керівника Держгеокадастру у Тернопільській області не знайти.

Як ви зрозуміли,  пропоновану кандидатуру підтримали. І тут не пройшло півроку, як трапилася прикра несподіванка. Виявляється, Павло Боднар, якого так лобіював Барна, погорів на хабарі.

Степан Барна: “Подолаємо корупцію”?корупція

Іронія долі у тому, що саме Степан Барна активно виступає із палкими гаслами: “Подолаємо корупцію в органах влади”.

Наприклад, у одному із хвалебних текстів про Степана Барну ідеться: “Розпочавши у Верховній Раді України боротьбу з корупцією  в державі, продовжив її й у своїй рідній області. Подолання корупції – одне першочергових завдань, яке він ставить перед собою”.

Лист Степана Барна на підтримку Павла Боднара
Лист Степана Барна на підтримку Павла Боднара