Тернопільський кіборг «Гатило» одружився!
Чт. 9 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Тернопільський кіборг «Гатило» одружився!

Одружився відомий тернопільський “кіборг” Валерій Чоботар на псевдо “Гатило”. Його обраницею стала київська волонтерка Леся Бєльська.

Гатило
Валерій Чоботар «Гатило»

— Цей день був для нас важливим і трохи сумним, — написала на своїй сторінці у Facebook Леся Бєльська. — Є друзі, які вже не зможуть сісти за нашим святковим столом. Та життя продовжується, і в ньому з’явилась ще одна родина. Сподіваюсь, вона буде сповнена радості, щастя та любові.
Лесі — 26 років, вона інструктор з фітнесу та профі у ватерполо. 38-річний Валерій за мирного життя був відомий тернополянам передусім як голова правління Тернопільської обласної федерації фрі-файту, та коли почалася агресія Росії, він відразу вступив до складу ДУК “Правий сектор”. Був призначений командиром роти 5-го батальйону ДУК і брав участь у боях за Донецький аеропорт. До слова, зворушливий момент пов’язаний з волонтерською допомогою, яку захисники аеропорту отримали з Тернопільщини. Чоботарю дісталася стара, але не ношена ватна фуфайка, яка була зручною і теплою. У її кишені чоловік знайшов лист від 80-річного тернополянина, який вибачався за те, що більше нічим допомогти не зможе. Цей зворушливий факт Валерій прокоментував так: “Ця фуфайка буде захищати бійця краще, ніж бронежилет, адже люди вкладають свою любов у ці речі”.
Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)