Тернопільський університет входить у топ-лідерів за одним показником...
Нд. 1 Листопадаа 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільський університет входить у топ-лідерів за одним показником…

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Документи

Вступна кампанія 2018 р. ще триває, але один із найважливіших її етапів уже завершився. Ввечері 26 липня збіг термін подачі електронних заяв для абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти.

Відтак Тернопільський державний медичний університет посів 4 місце серед медичних вишів України за кількістю поданих електронних заяв від абітурієнтів через електронні кабінети.

За даними приймальної комісії ТДМУ, загалом у Тернопільський державний медичний університет ім. І.Горбачевського станом на 18:00 26 липня подано 5713 заяв.

“Найбільше охочих навчатись за спеціальністю «Медицина» – приблизно 2400 заяв. На цю спеціальність маємо і найбільший обсяг державного замовлення – 250 місць. На «Фармацію» подали заяви понад 1600 осіб, а це в два рази більше, ніж минулого року. На «Стоматологію» є понад 650 заяв. Досить популярними є спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» та «Медсестринство» – прийнято майже 400 заяв на кожну. Щодо нової спеціальності «Парамедик», то на неї подано понад 200 заяв від абітурієнтів при ліцензійному обсязі – 50 місць”, – підсумував відповідальний секретар приймальної комісії ТДМУ Григорій Загричук.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)