До Тернопільської лікарні привезли меблі з Франції
Нд. 23 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

До Тернопільської лікарні привезли меблі з Франції

Меблі та обладнання із Франції отримав обласний протитуберкульозний диспансер. Зокрема, медичному закладу передали близько 60 ліжок.

Still0401_00006-660x330

Це не є функціональні ліжка, але вони добротні, хороші ліжка, які практично нові, – розповідає директор міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО в Тернопільській області Віталій Семенюк. Це один із перших закладів і один із перших головних лікарів, з яким ми започаткували гуманітарну справу по доставці в Україну, зокрема, в Тернопільську область медичного обладнання, функціональних ліжок, все, що необхідно лікувальним і соціальним закладам області. На сьогоднішній день конкретно в тубдиспансер ми вже десь доставили до 100 ліжок за весь час».

Отримав медичний заклад також кухонне обладнання та інвентар.

 – На протязі останніх 10 років ми плідно співпрацюємо з регіональним представництвом ЮНЕСКО, – каже головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру ВАДИМ РУДИК. Відповідно, отримуємо допомогу, які за всі ці роки, я думаю, досить суттєво покращила умови перебування наших пацієнтів в нашому закладі. Можу тільки подякувати і наша співпраця, маю надію на майбутнє, також буде плідною. Вдячність висловлюю, напевно, і французькій стороні, які спочатку цей груз весь готують, під ті замовлення, під ті заявки, які ми маємо».

Доставити гуманітарний вантаж в Україну фінансово допомогли в облдержадміністрації. Обласний департамент охорони здоров’я, каже його директор, тісно співпрацює із благодійними організаціями щодо надання такої допомоги медичним закладам області. В той час, коли є недофінансування галузі, це питання доволі актуальне.

Джерело: ІНТБ
Загрузка...Loading...