"Тернопільську Озеряну" пробіг 9-річний хлопчик і 82-річний чоловік (фото)
Чт. 16 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

“Тернопільську Озеряну” пробіг 9-річний хлопчик і 82-річний чоловік (фото)

vadim-los У Тернополі на відкритій першості міста з оздоровчого бігу «Тернопільська Озеряна-2016», присвяченій Дню фізичної культури і спорту, та Чемпіонаті області з бігу на 9 км позмагалися 133 учасники у 12 вікових групах. Власні сили окрім краян випробували спортсмени й аматори зі Львова, Житомира, Івано-Франківська, Чернівців, Рівного, Луцька. 

Пробігти дистанцію на 9 кілометрів було складно, адже на вулиці було доволі спекотно і без підготовки це втілити важко.

Перемогу у забігу здобув майстер спорту з Козлова Андрій Коцюбко, який фінішував з результатом 31,35 с. Серед жінок найкращий результат продемонструвала юна біатлоністка з Мишкович, юніорка Ольга Славська (39,24 с.)

Чемпіоном області серед юніорів став тернополянин Владислав Кравчук фінішувавши за 33.39,0 с, “Срібло”теж за краянином Володимиром Воробцем (34.39,0 с.). «Бронзу» здобув біатлоніст Андрій Підгрушний (35.51,0 с.) з Великої Березовиці.

Подолав усю дистанцію та став наймолодшим учасником змагань 9-річний Вадим Лось. Хлопчик полюбляє лижі і займається у біатлонній секції. Наймолодшою учасницею стала 10-річна Юлія Чахрій, а найстаршою – 71-річна Дарія Малюшевська. Найстаршому учасникові забігу Миколі Нестеренко 82 роки.

На «Тернопільській Озеряні» стартував і Сашко Положинський – фронтмен гурту «Тартак». Співак завоював “бронзу” у своїй віковій категорії.

Призерів змагань нагородили грамотами і медалями.

diti2 diti 2 1 0 7 6 4

Марія Пилипенко

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)