Тернопільських підприємців звільнять від сплати єдиного податку
Пт. 30 Жовтня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільських підприємців звільнять від сплати єдиного податку

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Тернопільські підприємці у квітні будуть звільнені від сплати єдиного податку

У разі підтримання даного рішення на найближчій сесії Тернопільської міської ради, платники єдиного податку першої і другої груп, яким наразі заборонено здійснювати діяльність, будуть звільнені від сплати податкових зобов’язань по єдиному податку за період з 1 по 30 квітня 2020 року.

Міський голова наголошує, що звільнені від сплати єдиного податку суб’єкти господарювання, які під час карантину вимушено припинили свою діяльність, а саме: закрили магазини, об’єкти торгівлі/надання послуг і не функціонували. (суб’єкти господарювання, на яких поширюються обмеження, визначені підпунктом 8 п.2 Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року).

Таким підприємцям необхідно до 1 липня 2020 року подати до органів податкової служби відповідну заяву щодо застосування пільг і зазначити вид підприємницької діяльності та місце її здійснення.

Важливо, що сплачені суми єдиного податку за квітень 2020 року суб’єктами господарювання будуть зараховані органом державної податкової служби в рахунок майбутніх платежів.  У разі продовження карантину вище зазначений термін може бути продовжено.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)