Тернопільський блогер спробував прожити тиждень на 3000 грн і не зміг (Відео)
Пн. 26 Жовтня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільський блогер спробував прожити тиждень на 3000 грн і не зміг (Відео)

Джерело: Тернополяни
Тернопільський шоумен, ведучий, блогер Олесь Зіньків спробував провести експеримент над самим собою. Хлопець вирішив прожити тиждень на три тисячі гривень, однак грошей йому забракло.

Про це він написав у соцмережі «Фейсбук». Олесь зізнається, що здався скоро, хоч спочатку вірив, що все вдасться, адже сума не маленька. Але, це лише на перший погляд…

«3000 грн на тиждень – це багато чи мало? Ще пару років тому моя мама мала десь подібну ЗП, я вчився в універі, а батьки мені 200 гривень на тиждень і 50 гривень на поїзд додому і мені вистачало на всі побутові витрати, на вcі п’янки-гулянки і ще відкладав на кавалєрку. Тоді ніколи б не міг подумати, що мені буде не вистачати 3000грн в тиждень.

Я пішов на такий експеримент бо зловив себе на тому, що дуже багато тринькаю грошей, наплював на правило “не зменшуй витрати, а збільшуй доходи» і вирішив з колєгою попробувати прожити тиждень на 3000грн.

Я здався в четвер на перший тиждень. I в середу на другий…. Ну як на мене нереально.

1000грн мінімум – сходити в магазин за продуктами;

1000грн мінімум – заправити на тиждень машину.

i в тебе залишається 1000грн на всякі витрати по 50-100грн, яких зазвичай не помічаєш.

I тут велика страшна сума 3000грн перетворюється в майже нічого.

І це я не враховував такі витрати як оренда квартири, комуналка, ліки, стрижки, спортзали, інтернет, телефон і т.д. А ще вдітись купити, а ше піти до когось на п’янку… хммм…

 Запитаю вас як думаєте скільки треба грошей в тиждень щоб прожити?», — пише Олесь Зіньків у спільноті “Типовий Тернопіль”.

У коментарях люди здебільшого пишуть скептичні коментарі, мовляв, якби захотів, то б ще й здача лишилась, адже люди живуть і на мінімальну зарплату, а їздять не на дорогих машинах, а на громадському транспорті, який заправляти не потрібно, тож і дешевший. А що ви думаєте з цього приводу?

 


Джерело: ТернополяниОтримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)