Тернопільський центр зайнятості видає ваучери на навчання
Нд. 5 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільський центр зайнятості видає ваучери на навчання

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Однією із дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності містян на ринку праці є видача ваучерів на навчання.

Оплата ваучера здійснюється Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Вартість ваучера встановлюється у межах вартості навчання і не може перевищувати 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (21020 грн). Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то доплату може здійснити як роботодавець, так і особа.

У 2019 році 8 громадян безкоштовно отримали ваучери на навчання за спеціальністю «Медсестринство».

Отримати ваучер на навчання можуть: особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, які не досягли пенсійного віку; військовослужбовці, звільнені у зв’язку із скороченням чисельності штату або за станом здоров’я, за наявності вислуги не менше 10 років, які не набули права на пенсію; внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи. Всі бажаючі повинні мати професійно-технічну чи вищу освіту і не бути зареєстрованими в службі зайнятості як безробітні.

При отриманні ваучера особа самостійно обирає професію чи спеціальність, заклад освіти у межах України та форму навчання: стаціонарну, заочну, дистанційну.Навчатися за ваучерами можна за 53 професіями та спеціальностями.

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)