Тернопільський драмтеатр у жалобі: перестало битися серце народного артиста України
Ср. 20 Січня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільський драмтеатр у жалобі: перестало битися серце народного артиста України

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
На 84 році життя перестало битися серце Корифея Української Сцени, народного артиста України Ячмінського Володимира Дмитровича.

 
Створені сценічні образи актора вражали своєю неповторністю, засвідчували про яскравий талант. З перших ролей він заявив про себе як актор, для якого не існує сценічного амплуа, створив галерею образів яскравого комедійного, драматичного характеру. Кожна роль, зіграна актором В. Д. Ячмінським – це подія, це завжди відкриття.
Роботу в театрі актор успішно поєднував у кіно. Володимир Дмитрович знявся у фільмах: „Чортова дюжина” (Козак Кишкомот), „Вершники” (Сержант Гевдар), „Прощайте фараони” (Оверко), „Дай серцю волю…” (Іван Непокритий), „Камінний господар” (Сганарель), «Чарівна сопілка» (Хома) та ін.
Неодноразово отримував відзнаки Міністерства культури України, Спілки театральних діячів України. Був лауреатом премії ім. М. Садовського та Леся Курбаса, удостоєний званням «Людина року-2009», нагороджений Орденом Слави III ступеня.
Довідково: Володимир Ячмінський народився 15 червня 1936 р. у м. Харкові. У 1961 р. закінчив театральну студію при Львівському академічному театрі ім. М. Заньковецької, творчу діяльність розпочав в Тернопільському обласному музично-драматичному театрі ім. Т. Шевченка в 1962 р.
 
 

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)