Тернопільський губернатор розповів, що буде з найбільшим довгобудом області
Нд. 13 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільський губернатор розповів, що буде з найбільшим довгобудом області

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Мабуть, не було такого губернатора, який би не обіцяв добудувати обласну бібліотекою, яку сміливо можна назвати найбільшим довгобудом Тернопільщини. Що думає робити з цим недобудованим приміщенням книгозбірні діючий голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш, про це він розповів в ексклюзивному інтерв’ю журналістам «Номер один».  

– Я точно не обіцяю зробити бібліотеку. Так, десь у голові була така ідея – доробити її до 30-річчя Незалежності України і показати, що об’єкт, який будувався понад 30 років, таки закінчили. Але повірте, це я буду дурити людей і це буде неправда, тому що не можливо його здати цього року – чи до Дня Незалежності, чи до Нового року. По-перше, реконструкція займе доволі багато часу. По-друге, ми провели попередню експертизу, де виявилось, що приміщення книгозбірні знаходиться у жахливому стані. ДБНівські норми порушено, сама будівля починає руйнуватися. Це свого роду «чиряк» у центрі Тернополя. Зараз є декілька бачень, що з ним робити далі. Однозначно, це приміщення повинно працювати для громади, для жителів області – чи в режимі хабу, чи величезного комплексу для надання адміністративних послуг. Зараз будемо спільно з мером Тернополя та головою обласної ради думати, які варіанти вирішення. Бо в такому стані, як зараз, недобудована бібліотека довго стояти не зможе, але об’єм коштів, які туди потрібно вкласти, надзвичайно великий, – розповів Володимир Труш.

Будівництво обласної бібліотеки в Тернополі розпочали ще в 1986 році, а завершити планували через три-чотири роки. Але цього не сталося і до сьогодні. Довгобуд розташований біля Площі Героїв Євромайдану. Це п’ятиповерхова будівля площею 10 тисяч квадратних метрів.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)