Тернопільський класичний університет отримав першість на Універсіаді України
Пт. 27 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Західноукраїнський національний університет 16-ий раз поспіль виборов пермогу в загальнокомандному заліку XVI літньої Універсіади України.Команда університету здобула перше місце серед закладів вищої освіти України 4 категорії. Західноукраїнський національний університет отримав кубок переможця, який засвідчує вагомі здобутки закладу вищої освіти у царині спорту. Студенти є гордістю України, бо кожного року поповнюють скарбничку держави нагородами.

Подія приурочена Міжнародному дню студентського спорту, який за рішенням 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО відзначається 20 вересня в багатьох країнах світу.У місті Вінниця  відбулася Генеральна Асамблея Спортивної студентської спілки України, де підвели підсумки й нагородили переможців.

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!