Тернопільський лабораторний центр рекомендує роботодавцям способи оберегатися від грипу та ГРВІ
Пн. 25 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільський лабораторний центр рекомендує роботодавцям способи оберегатися від грипу та ГРВІ

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Рекомендації для субєктів господарювання, як оберегти працівників від грипу та ГРВі та зменшити способи поширення недуги.

Тернопільський міськміжрайонний відділ Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», відповідно до «Порядку організації проведення епідеміологічного нагляду за грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями, заходів з готовності в міжепідемічний період і реагування під час епідемічного сезону захворюваності на грип та ГРВІ»,  рекомендує керівникам підприємств різних форм власності, в тому числі торгівлі, громадського харчування та сфери обслуговування населення забезпечити:

  1. осіб, які працюють на відкритому повітрі, теплим одягом, приміщеннями для обігріву та харчування;
  2. вакцинацію проти сезонного грипу співробітників, особливо, якщо вони належать до груп ризику;
  3. надання співробітникам інформації щодо профілактики грипу за допомогою електронних листів, веб-сайтів, плакатів, соціальних мереж та текстових повідомлень;
  4. проведення вологого прибирання приміщень, поверхонь та предметів, які часто використовуються (телефони, клавіатури, дверні ручки тощо) при необхідності із застосуванням дезінфекційних засобів, що дозволені законодавством до застосування, відповідно до інструкції на упаковці;
  5. співробітників витратними матеріалами для особистої гігієни (серветки, дозатори із рідким милом, спиртовмісні антисептики для рук).

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)