Тернополян каратимуть через графіті
Вт. 30 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернополян каратимуть через графіті

радіоефірЗ настанням сприятливих погодних умов управління муніципальної поліції посилило контроль за ліквідацією написів «графіті» в Тернополі.

Відтак 27-28 лютого працівниками управління проведено перевірку в центральній частині міста щодо виявлення таких написів на фасадах будівель, стінах будинків, елементах благоустрою. За результатами перевірки надано 17 приписів про усунення порушень законодавства з метою приведення об’єктів у належний санітарний стан відповідно до вимог Правил благоустрою м. Тернополя.

Муніципальна поліція з цього питання проведе обстеження всіх мікрорайонів обласного центру.

Читайте також: Жінка подала невірну інформацію для субсидії і потрапила під кримінал

Нагадаємо, що відповідно до п.2.8 згаданих Правил: «обов’язки підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності , фізичних осіб-підприємців – підтримувати в належному стані зовнішній вигляд об’єкта підприємницької діяльності (фасад будівлі, прилеглу територію), засоби зовнішнього оформлення (вивіска, трафарети та інше), ліквідовувати написи «графіті» за власний рахунок». Відповідальність за вказане правопорушення передбачено ст. 152 КУпАП та тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді накладення штрафу на суму від 850грн. до 1700грн.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)