Тернополян кличуть на зустріч до владики, якого благословляли Папа Римський та Блаженніший Святослав
Ср. 27 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернополян кличуть на зустріч до владики, якого благословляли Папа Римський та Блаженніший Святослав

Martyniuk-Tedor15 квітня владика Теодор завітає до тернопільських пластунів на духовну бесіду.

Цієї п’ятниці о 17:00 у приміщенні Тернопільського Пласту владика розмовлятиме про Андрея Шептицького, а зокрема про його зв’язок із Пластом. Як відомо, первоієрарх Української Греко-Католицької Церкви активно співпрацював із Національною скаутською організацією України.

Запрошуємо усіх охочих взяти участь у бесіді. Буде можливість поставити владиці Теодору запитання, на які він охоче відповість.

Теодор (Мартинюк) (у миру — Тарас Мартинюк; нар. 1 лютого 1974, м. Яремче Івано-Франківської області) — єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський УГКЦ. Доктор з канонічного права.

12 березня 2015 Святійший Отець Франциск надав свою згоду на канонічне обрання Синодом Єпископів УГКЦ Високопреподобного о. Теодора Мартинюка, СУ на служіння єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівської архієпархії УГКЦ, надаючи йому титулярний осідок Мопти.

21-22 травня 2015 у Марійському духовному центрі в Зарваниці звершено хіротонію єпископа-помічника Теодора, яку здійснили Блаженніший Святослав у співсвятительстві з високопреосвященним архієпископом і митрополитом Тернопільсько-ЗборівськимВасилієм та єпископом-помічником Львівським Венедиктом.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)