Тернополян кличуть у агітаційний поїзд єднання
Ср. 25 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Труханівська січ

Тернополян кличуть у агітаційний поїзд єднання

Труханівська січ
Труханівська січ

За ініціативи громадської організації “Всеукраїнське об’єднання “Коло. Медіа” у березні 2017 року планується проведення акції 5-й потяг Єднання України серед школярів, студентів, волонтерів, громадських активістів та військових.

Акцію ініційовано волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної Єдності з метою сприяння консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу громадян, розвитку волонтерського руху, розвінчування міфів російської пропаганди, активізації міжрегіонального співробітництва, зокрема з реалізації культурних, освітніх та інформаційних проектів, спрямованих на налагодження діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови в Україні. 

Читайте також: Тернополянам розповіли, як найкращий захистити квартиру від злодіїв

Метою акції є залучення молоді до створення демократичного громадського суспільства та перетворення України на сучасну європейську країну.

Маршрут 5-го Потягу: Київ (9, 10, 11 березня) – Коростень – Житомир-Умань-Кіровоград (Кропивницький) – Полтава – Харків – Суми – Глухів – Крути – Чернігів – Славутич/Прип’ять – Яготин/Переяслав-Хмельницький – Київ.