Тернополян обкрадають через нехтування правилами безпеки
Ср. 27 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернополян обкрадають через нехтування правилами безпеки

Джерело: Відділ комунікації поліції Тернопільської області
Завдяки своїй безпечності громадяни втрачають своє майно. Причина банальна, адже громадяни нехтують елементарними правилами з надією, що вони не стануть жертвами крадіїв.
Лише впродовж доби від такого роду злочину потерпіло двоє мешканців одного будинку. Заявники проживають в одному під’їзді багатоповерхівки й зберігали велосипеди на сходових клітках. В нічних період невідома особа без труднощів привласнила чуже майно. Вранці виявивши відсутність дороговартісних велосипедів люди звернулися в поліцію.
 
Відомості про події внесли в ЄРДР відповідно до ст. 185 ККУ.
 
Працівники поліції вкотре звертаються до мешканців краю та просять бути обачними та пам’ятати про схоронність свого майна.
 
Для початку необхідно пам’ятати, що ваш велосипед, крім вас і велокрадія – нікому не потрібен. Не слід покладатися ні на охорону, ні на випадкових перехожих, У випадку викрадення вашого велосипеда тільки ви будете винні в події. 
 
Не зберігайте транспорт: 
•    – на сходовому майданчику;
•    – у загальному коридорі;
•    – у підвалі;
•    в сушильних приміщеннях.
 
Найчастіше велосипеди крадуть саме з місць загального користування. Троси і велозамки, якими ви пристібаєте велосипед – легко перекушуються. Велосипед слід зберігати тільки в квартирі (приватному будинку). Інших варіантів не існує. 
 
У разі якщо ви потерпіли від рук невідомих, не зволікайте, одразу телефонуйте на лінію «102».

Джерело: Відділ комунікації поліції Тернопільської області
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)