Тернополян підозрюють у привласненні грошей учасників АТО
Сб. 21 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернополян підозрюють у привласненні грошей учасників АТО

На Тернопільщині викрито групу шахраїв, які заволоділи 7 млн грн, виділених для виплати одноразової грошової допомоги учасникам АТО та здійснили замах на заволодіння ще 6 млн грн. 

Троє тернополян спільно з мешканцем м. Києва підшуковували учасників бойових дій для допомоги їм в отриманні групи інвалідності. Після, шахраями оформлявся пакет підроблених медичних документів, який давав право на оформлення групи інвалідності. На підставі цих підроблених документів, зловмисники, вводячи в оману різні державні установи, звертались до Міністерства оборони України із заявою про виплату одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій  в розмірі 250-кратного прожиткового мінімуму.

Впродовж 2018-2019 років шахраї заволоділи коштами державного бюджету, розпорядником яких є Міністерство оборони України, виділених для виплати одноразової грошової допомоги учасникам АТО в розмірі понад 7 млн грн. І лише втручання правоохоронців попередило заволодіння ними майже 6 млн. грн.
Чотирьом учасникам групи повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст.190 КК України. Вирішується питання про обрання підозрюваним міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та арешту майна.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!